Trenérská škola 108

V moři poznání
každý objeví
svůj poklad

TRADICE

rozvíjejte své znalosti & dovednosti

01

lektoři školy

Trenérská škola 108 stojí na vyučujících lektorech – osobnostech, které mají za sebou kus cesty a disponují hloubkou i nadhledem, díky které mohou svou oblast znalostí předávat přehledně a s užitečnými zkušenostmi.

Věříme, že spoluprací s našimi lektory rozvinete svůj vlastní autentický lektorský přístup a stanete se inspirativním a kvalitním instruktorem.

Tým

vize
02

co učíme

Být dobrým lektorem představuje  radost i zodpovědnost.  Opřít se o kvalitní vědomosti a mít dostatečné dovednosti ve cvičení je základem pro klid v práci s klienty.

V kurzech učíme

  • jak učit
  • jak pečovat o svou energii
  • jak rozumět potřebám klientů, kteří s námi cvičí
  • porozumění účinkům cvičení a kdy jaká použít

 

Trváme na tom, aby naši studenti znali fyziologický rozsah pozic a pohybů, respektovali korektní posturu těla z hlediska západní fyzioterapie a se svými klienty cvičili bezpečně.

Více se o obsahu dozvíte u jednotlivých kurzů.

cvičte s druhými, má to smysl

lektor
tchaj-ťi
a čchi kung

akreditovaný kurz ve
spolupráci S FTVS UK
Akreditované studium pro licenci B (II. trenérskou třídu) poskytujeme ve spolupráci
s FTVS UK. Licence B je určena zájemcům, kteří mají v úmyslu stát se instruktory a vést lekce pro veřejnost. Kurz mohou také absolvovat praktikující, kteří chtějí obohatit vlastní praxi o širší záběr vědomostí a přístupů.
Rekvalifikační kurz je akreditovaný MŠMT
a slouží ke získání živnostenského oprávnění: Poskytování tělovýchovných a sportovních služeb, kvalifikace Lektor zdravotní tělesné výchovy.

Zdravotní
tělesná
výchova pro seniory

kurz akreditovaný MŠMT

velké duše mají vůli, ty malé jen touhy a přání

trenérská
škola
108

108 je zásadní mystické číslo pro všechny východní filosofie. Představuje celistvost. Vyjadřuje rovnováhu stvoření.
Naše hodnoty

pěti prvků

Lorem ipsum dolor sit amet, consectet adipiscing elit,sed do eiusm por incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea sint occae cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia mollit natoque t massa quis enim. Donec pede justo, fringilla semper nisi.

Co mi dala trenérská škola? ​ - zvýšila můj zájem o Tai ji - zvedla touhu pročíst znovu klasiky - dívat se na spoustu věcí jinýma očima

Eliáš P.

Trenérská škola mě překvapila. Myslela jsem si, že studium bude více méně formální a doplňující k tomu, co už znám. Ale fyzio přístup byl tak obohacující, že mě donutil překopat můj způsob cvičení i přístup k výuce. Navíc vše dokonale dává smysl. Jsem šťastná, že jsem do toho šla

Alice K.

V našem systému taichi je málo párových cvičení, hodně mě potěšilo, kolik inspirace si odnáším v této oblasti. Je pořád na čem pracovat. V lektorech jsem našel super podporu, žádné prosazování jejich stylu nebo jediné správné cesty. To je pro mě cenné.

Petr U.

© Trenérská škola 2021